KONTRAST 55. SAYI İNTERAKTİF YARIŞMA | Balkon

Kontrast’tan Davet Var! “Kontrast İnteraktif” ☆ Konu: Balkon

Gündelik hayatımızdaki nesneler, insanlık halleri, küçük detaylar ve bunların şiirsel anlatımı çoğu zaman bize iyi geliyor. Tanıdık durumların sergilenen bir esere dönüşmesi onu anlamamızı sağlıyor ve duygumuzu çalıştırıyor.

Önümüzdeki üç sayıda gündelik hayatımızın üç önemli alanındaki yaşanmışlık hislerinin peşinde olacağız. Ev, kamusal ve kırsal alanlarda bıraktığımız izler veya gündelik hayatımızın izleri ve şiirsel anlatımı.

Ve ilk odağımız Balkonlar!

Hem evin içi hem de dışı… Bazen depo, bazen hava alma, oturma yeri. Çiçekler, dolaplar, masa-sandalyeler, perdeler, çerçeveler ve daha bir sürü şey… Her sayıda olduğu gibi bu sayımızda da okuyucu ve takipçilerimizden interaktif projemize katılımınızı bekliyoruz.

#Kontrast55_balkon hashtag’i ile kendi Instagram sayfalarınızda 01.12.2019 tarihine kadar paylaşacağınız fotoğraflarınız arasından seçeceğimiz 3 katılımcıya RNB Cafe’den farklı coğrafyalardan dört farklı kahve + Kontrast Derginin son sayısı hediye!

Katılım için tek koşul @kontrastdergi, @rnbcoffeeshop ve @rnbpluscoffeeshop Instagram sayfalarının takipçisi olmanız. Sonuçları 07 Aralık 2019 tarihinde Kontrast Dergi sosyal medya hesaplarından paylaşacağız.

Takipte kalın!

Bizi paylaşın..