KONTRAST 55. SAYI İNTERAKTİF YARIŞMA | Duvarına Astıkların Seni Anlatır!

Kontrast İnteraktif ☆ Konu: Duvarına Astıkların Seni Anlatır!

Yarışma devam ediyor!

Uzunca bir süredir Kontrast Dergisi olarak olağan gündelik hayatımıza bakıyorduk. Hiç planlanmayan bir şey oldu ve Corona virüs salgını ile sarsıldık, gündelik hayatımızın değiştiği günleri yaşamaya başladık. Kendimizi etrafımızdaki diğer insanlardan izole etmeyi öğreniyoruz. Bu sürede hastalık anlaşılmaya, ilaçları bulunmaya çalışılıyor. Bu zor izolasyon günlerinde, sanat ve yaratıcılığın, insanları anksiyete veya sıkıntıdan kurtarmaya yardımcı olacağına inanıyoruz. Sizleri interaktif projelerimize katılmaya davet ediyoruz.

Ve şimdi odağımız duvarlarımıza astığımız şeyler!

Daha önce balkonlarınızın, pencerelerinizin ve buzdolabı kapaklarınızın, ev-ofis köşelerinizin fotoğraflarını bizimle paylaşmanızı istemiştik. Şimdi sıra duvarlarımızda… Resimler, fotoğraflar, unutma notları, şakalar, hediyelik işler, kumaşlar, kilimler… Kıymet verdiğimiz, hatırlamak istediğimiz bazen de dekoratif amaçlı eşyalar, evleri dört duvar kapalı kutu hissinden de uzaklaştıran, yaşanmışlık hissini veren birer panoya dönüştüren detaylar..

Duvarlarınızı astıklarınızla fotoğraflayın ve sosyal medyada bizimle paylaşın. Her bir çalışmanızın aslında monotonluğa karşı bir panzehir olduğunu unutmayın!

#Kontrast55_duvar hashtag’i ile kendi Instagram sayfalarınızda 31 Ağustos 2020 tarihine kadar paylaşacağınız fotoğraflarınız arasından seçeceğimiz 3 katılımcıya RNB Plus Cafe’den farklı coğrafyalardan dört farklı kahve + Kontrast Derginin son sayısı hediye!

Katılım için tek koşul @kontrastdergi, @rnbcoffeeshop ve @rnbpluscoffeeshop Instagram sayfalarının takipçisi olmanız. Sonuçları 5 Eylül 2020 tarihinde Kontrast Dergi sosyal medya hesaplarından paylaşacağız.

Takipte kalın!

Bizi paylaşın..