Aile Albümlerinizdeki Gizli Kalmış Değerleri Keşfedin!

IMG-20160525-WA000651. sayının interaktif köşesi sizleri, kişisel aile albümlerinizin arasında gizli kalmış değerleri keşfetmeye davet ediyor :

Gündelik anı ve aile fotoğrafları gibi sanatsal olmayan niyetlerle çekilmiş (özel veya sıradan günlerde, şipşak veya stüdyo ortamında, aile, eş,dost, tanıdık gibi temelde insan odaklı) fotoğrafların arasından;

– 2000 yılından daha önceki bir tarihte çekilmiş,

– tesadüfen estetik bir doz, tesadüfi bir sanatsal içerik taşıdığını düşündüğünüz,

ve/veya

– çekildiği döneme ve yöreye has özgün detaylar (mekansal, dekoratif, giyim, ritüel vb.) barındıran fotoğraflarınızı keşfetmenizi ve bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

Gönderilecek fotoğraflar arasından seçilecek olan 10 adedi derginin interaktif köşesinde yayınlanacak, diğer fotoğraflardan oluşacak derleme ise Kontrast’ın internet sayfasından paylaşılacaktır.

Gönderim şekli :

– Son gönderim tarihi, 31 Mayıs 2016’dır.

– Gönderilecek adres: [email protected]

– Konu kısmında GİZLİ KALMIŞ DEĞER ifadesini kullanınız.

– Kişi başı en fazla 3 adet fotoğraf gönderilmesini rica ederiz.

Fotoğrafların yırtılmış, sararmış, rengi solmuş vb. kusurlara sahip olması herhangi bir problem oluşturmayacaktır; ancak fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak taranmış veya yeniden fotoğraflanmış olması önemlidir.

Fotoğraf dosyalarınızı gönderirken “AD.SOYAD.SAYI” şeklinde isimlendirmenizi ve mailin ekinde yolladığınız her bir fotoğrafla ilgili aşağıdaki bilgileri de iletmiş olmanızı rica ederiz:

DOSYA ADI :

TAHMİNİ ÇEKİM YILI :

FOTOĞRAFA DAİR KISA BİLGİ : (tercihe bağlı)

Hepinize anı fotoğraflarınızın arasında yapacağınız yolculukta keyifli keşifler diliyoruz.

Bizi paylaşın..