KONTRAST 55. SAYI İNTERAKTİF YARIŞMA | Buzdolabı Kapakları

“Kontrast İnteraktif” ☆ Konu: BUZDOLABI KAPAKLARI

Yarışma devam ediyor.

Gündelik hayatın koşuşturmacası içindeki detaylar, bazen öyle bir şekilde önümüze gelir ki duygularımız harekete geçer, kendimizi başka yerlerde buluruz. Böylece sıradan nesneler bir sanat eserine dönüşür.

Önümüzdeki üç sayıda gündelik hayatımızın üç önemli alanındaki yaşanmışlık hislerinin peşinde olacağız.
Bu yaşanmışlık hissi, evimizin içinde, hızla akan şehir hayatında, hem geçmişimizde hem de hayallerimizde olan kırsalda bıraktığımız izlerle var oluyor.

Ve şimdi odağımız Buzdolaplarımız!

Mutfakların en vazgeçilmez eşyalarından biri… Kişinin buzdolabı kapağındaki objelere bakılarak hayatları hakkında fikir sahibi olabiliriz. Bir yaşanmışlık ve ‘’evim’’ duygusunu hissedebiliriz.

Buzdolabı kapağına iliştirilen nesneler ise adeta bir sergi alanı… Gidilen seyahatlerin hatırasını gösteren magnetler, fotoğraflar, komik anılar, kişisel beylik laflar, alıntılar, sucu, pizzacı gibi mühim sipariş telefonları, takvim, kalemli not defteri, yemek tarifleri, ‘‘aman kapağı açtığında yediklerine dikkat et’’ notları… Bizimle bu eşsiz kapaklarınızın fotoğraflarını paylaşmanızı istiyoruz.

Her sayıda olduğu gibi bu sayımızda da okuyucu ve takipçilerimizden interaktif projemize katılımınızı bekliyoruz.

#Kontrast55_buzdolabikapagi hashtag’i ile kendi Instagram sayfalarınızda veya [email protected] adresine e-posta ile 28 Mart 2020 tarihine kadar paylaşacağınız fotoğraflarınız arasından seçeceğimiz 3 katılımcıya kitap, dergi ve kahve’den oluşan bir hediye paketi: Yem Kitabevinden “Türkiye’de Fotoğrafa Modern ve Çağdaş Yaklaşımlar – Engin Özendes” + Kontrast Dergi son sayısı + RNB Plus Cafe’den farklı coğrafyalardan dört farklı kahve hediye.

Katılım için tek koşul @kontrastdergi, @rnbcoffeeshop ve @rnbpluscoffeeshop ve @yemkitabevicom Instagram sayfalarının takipçisi olmanız.

Sonuçları 4 Nisan 2020 tarihinde Kontrast Dergi sosyal medya hesaplarından paylaşacağız.

Takipte kalın!

Bizi paylaşın..