KONTRAST 55. SAYI İNTERAKTİF YARIŞMA | Vestiyer

“Kontrast İnteraktif” ☆ Konu: VESTİYER

Yarışma devam ediyor.

Gündelik hayatın koşuşturmacası içindeki detaylar, bazen öyle bir şekilde önümüze gelir ki duygularımız harekete geçer, kendimizi başka yerlerde buluruz. Böylece sıradan nesneler bir sanat eserine dönüşür.

Önümüzdeki üç sayıda gündelik hayatımızın üç önemli alanındaki yaşanmışlık hislerinin peşinde olacağız. Bu yaşanmışlık hissi, evimizin içinde, hızla akan şehir hayatında, hem geçmişimizde hem de hayallerimizde olan kırsalda bıraktığımız izlerle var oluyor. “Ve şimdi odağımız Vestiyerler!

Bizi dış dünyaya, evimizin sakinliğinden sokağın karmaşasına yolculayan bir geçiş… Aynı zamanda evimize vardığımızda soluklandığımız bir durak.
Vestiyerler evden çıkmadan önce paltomuzu, ayakkabımızı giydiğimiz aynaya son bir bakış attığımız alanlardır. Eve döndüğümüzde bizi en sıcak haliyle karşılayan, tüm yüklerimizi bıraktığımız mekânlardır. Bazen duvarda sade bir askı, bazen de eşit aralıklarla dizilmiş raflarıyla misafirlerimizi karşılar, aynı içtenlikle onları uğurlar.”
Her sayıda olduğu gibi bu sayımızda da okuyucu ve takipçilerimizden interaktif projemize katılımınızı bekliyoruz.

#Kontrast55_vestiyer hashtag’i ile kendi Instagram sayfalarınızda 10 Şubat 2020 tarihine kadar paylaşacağınız fotoğraflarınız arasından seçeceğimiz 3 katılımcıya RNB Plus Cafe’den farklı coğrafyalardan dört farklı kahve + Kontrast Derginin son sayısı hediye!

Katılım için tek koşul @kontrastdergi, @rnbcoffeeshop ve @rnbpluscoffeeshop Instagram sayfalarının takipçisi olmanız. Sonuçları 12 Şubat 2020 tarihinde Kontrast Dergi sosyal medya hesaplarından paylaşacağız.
Takipte kalın!

Bizi paylaşın..