Tanıtım | Kontrast Dergisi 51. Sayı, Ankara

Haber, dosya konusu ve interaktif konularıyla günceli takip eden ve bizzat günceli oluşturarak konusunda başvuru ve koleksiyon dergisi olma yolunda ilerleyen KONTRAST dergimiz, yenilenen 51. Sayısında ‘Buluntu Fotoğraf ve Kendine Mal Etme’ dosya konusuyla sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

3 Aralık 2016 günü Ankara Mövenpick Hotel’de, basın, sanat dünyası ve dernek temsilcilerinin olduğu topluluğa, Kontrast Dergisi Genel Yayın Yönetmenimiz Gülser Günaydın’ın sunumuyla derginin yeni vizyonu tanıtıldı.

Gülser Günaydın AFSAD (Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği)’ın süreli yayını olan Kontrast dergisinin 41 yıllık yayın serüveninde, dönemler halinde yeni yayın ekipleriyle beraber yenilenerek güncelliğini sürdürdüğünü ve 51. sayıda da değişen yayın ekibiyle beraber yeni bir dergi tasarımı ve içeriğiyle sanatseverlerin beğenisine sunulduğunu belirtti. Günaydın, “arzumuz tamamen gönüllülük esasıyla ve yoğun bir emekle hazırlanan dergimizin, daha çok sanatseverle buluşması ve okunabilirliğinin arttırılmasıdır” dedi.

AFSAD Başkanı Eda Arısoy, fotoğrafın gerek sanat dünyası ve gerekse toplumun görsel kültür ve iletişiminde önemli bir argüman olduğunu ve derneğin sosyal projeleri, fotoğraf eğitim seminerlerinin yanı sıra süreli yayın olarak Kontrast dergisinin de görsel kültürümüzün oluşumu ve güncel sanat dünyasının takibinde önemli olduğunu bildirdi.

Dergimizin genel bir yayın dağıtım kanalı ile tüm sanatseverlere ulaştırılması öncelikli hedefimizdir. Şu an için dergimizin 51. sayısının basılı kopyasına, AFSAD dernek merkezinden (Bestekar Sok. No: 28/21, Ankara), telefonla (0312 417 21 15) veya [email protected] adresinden email yoluyla talep edilerek ulaşılabilir.

Bizi paylaşın..