SEMPOZYUM | AFSAD ULUSLARARASI KATILIMLI 8. FOTOĞRAF SEMPOZYUMU

AFSAD SEMPOZYUMU’NDA GÖRSEL ŞÖLEN…

KARMA SEMPOZYUM SERGİSİ – VİDEO GÖSTERİLERİ VE “AFSAD 40.YIL FOTOĞRAF SERGİSİ”

Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği’nin 17-18-19 Kasım’da gerçekleştireceği Uluslararası Katılımlı 8. Fotoğraf Sempozyumunda, panel ve bildirilere; sergiler ve video gösterileri de eşlik edecek.

Ankara Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nin tüm salonlarında yer alacak fotoğraf sergileri ve video gösterileri ile Afsad’ın 40. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle organize edilen “40. Yıl Üye Sergisi”, sempozyumu tamamlayan görsel şölen olarak izleyicilerle buluşacak.

Sempozyum Karma sergisinde, çağrılı ve başvurulu olarak; Nancy Atakan, Gülbin Özdamar Akarçay, Melih Zafer Arıcan, Simber Atay, Seyed Ehsan Bagheri, Osman Bozkurt, Erol Büyükyazıcı, Murat Durusoy, Murat Germen, İbrahim Göğer, Hayal İncedoğan, Nilay İşlek, Emel Karakozak Oddviz grubu olarak “Çağrı Taşkın, Serkan Kaptan, Erdal İnci”, Ömer Orhun, Rıfat Şahiner, Merve Ünsal ve Mehmet Yılmaz’ın yapıtlarını izleme olanağı bulacağız.

Sergilerin yanısıra sempozyum süresince izleyeceğimiz video gösterilerinin sanatçıları ise; Hayal İncedoğan ODDVİZ Çağrı Taşkın, Serkan Kaptan, Erdal İnci, Rıfat Şahiner, Merve Ünsal ve Mehmet Yılmaz olacak.

AFSAD’ın 40. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle yer alacak “40. yıl Üye Sergisi’nde de yapıtları ile yer alan 180 üyenin fotoğrafı izlenebilecek.

Sergiler, Sempozyum sonrasında da 28 Kasım tarihine dek açık olacak…

Bizi paylaşın..