FUAR | ARTANKARA 4. Çağdaş Sanat Fuarı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve 15-18 Mart 2018 tarihlerinde ATO Congresium’da izlenebilecek ARTANKARA, 10 bin metrekarelik alanda resimden fotoğrafa, heykelden enstelasyona, seramikten özgün baskıya kadar çağdaş sanatın her dalından yapıtları sanatseverlerle buluşturacak. Fuarda, Türkiye’nin çeşitli illerinden ve farklı ülkelerden gelen galeriler, müzeler, sanatla ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri, sanatçılar, sanatseverler görsel bir şölene katılarak gelenekselleşen bu organizasyonda bir arada olacak. Ayrıca ARTANKARA’da canlı performanslar ve bu yıl ilk kez sanatla modayı buluşturan iki sürpriz defile de izleyicilere sunulacak.

Ülkemizin, bölgemizin sanat ortamının ve piyasalarının güçlenmesinin , gelişmesinin yanısıra sanatçıların düşsel penceresinden , yeniden yaratılan bir dünyaya bakma şansını sağlayan ARTANKARA katılımcılar ve sanata ilgi duyanları uluslararası düzeyde bir araya getirerek yeni paylaşımlar, başlangıçlar ve kazanımlar sağlamayı hedefliyor. İş dünyası ve sanat buluşmasının önemli ve anlamlı bir sinerjiye dönüşerek, değerli sonuçlar ortaya çıkaracağı inancıyla ARTANKARA’nın alt teması olan “İş’te Sanat” bu yıl da devam ediyor.

Fuarda fotoğrafçı Melih Özbek 16 Mart günü Fotoğrafta Yeni Dönem: Bilgisayar Destekli Fotoğrafçılık başlıklı bir sunum yapacak.

http://www.artfairankara.com

Bizi paylaşın..